Hava Durumu
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文
TR
Türkçe
English
Русский
Français
العربية
Deutsch
Español
日本語
中文

THY BAYRAMDA 65 YAŞ VE ÜZERİ İÇİN KAMPANYA BAŞLATTI.

Türk Hava Yolları, baramda 65 yaş ve üzeri yolculara yurt içi seyahatlerde yüzde 25 indirim kampanyası başlattı. 

Haber Giriş Tarihi: 20.03.2024 00:07
Haber Güncellenme Tarihi: 20.03.2024 00:07
Kaynak: Haber Merkezi
yenikemer.com
THY BAYRAMDA 65 YAŞ VE ÜZERİ İÇİN KAMPANYA BAŞLATTI.

Türk Hava Yolları, bayramda 65 yaş ve üzeri yolculara yurt içi seyahatlerde yüzde 25 indirim kampanyası başlattı. 

İndirim kurallar ve koşullar;

Kampanya 18 Mart 2024 (dahil) – 16 Nisan 2024 (dahil) tarihlerinde düzenlenen ve seyahat tarihi 8 Nisan 2024 (dahil) – 16 Nisan 2024 (dahil) arasında olan uçuşlarda geçerlidir.

Kampanya, Türk Hava Yolları İstanbul Havalimanı çıkışlı ya da varışlı, yurt içi, tek yön, direkt veya aktarmalı, Economy ve Business Class uçuşlarda geçerlidir.Kampanya kapsamında 65 yaş ve üzeri (65. yaş gününü kutlamış) Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı yolcularımız için net ücretler üzerinden (F ücret sınıfı hariç) %25 indirim uygulanacaktır.İlgili kampanya Türk Hava Yolları tarafından gerçekleştirilen tarifeli yurt içi seferlerinde geçerlidir.

Codeshare (ortak) uçuşlarda ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti seferlerinde geçerli değildir.Kampanya kapsamındaki uçuşlarda kampanya başlama tarihinden önce konfirme rezervasyon yapılan uçuşlardaki biletlemelerde de indirim uygulanacaktır.

Açık olarak düzenlenen biletler kampanyadan yararlanamaz.Kampanya kapsamında sunulan indirim diğer indirimlerle birleştirilemez.

Değişiklik ve iptal durumunda ücret sınıfı ve paket kuralları geçerlidir.

Kampanya kapsamında sunulan indirim net ücret üzerinden uygulanacaktır, vergi ve harçlar dahil değildir.Kampanya, Türk Hava Yolları satış ofisleri, çağrı merkezi, internet sitesi ve mobil uygulamasında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanmak için Türk Hava yolları internet sitesi ve mobil uygulamasında uçuş arama alanında Yolcu Tipi kısmında “65 Yaş ve Üzeri” yolcu tipi işaretlenmelidir. Bu yolcu tipi seçilerek kampanya kapsamında yapılacak parkur aramalarında listelenen ücretlere indirim otomatik olarak yansıyacaktır.

Bilet alımı sırasında yolcu profili sayfasına gelindiğinde yolcu yaşı Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlık numarası üzerinden kontrol edilecektir. Doğrulama gerçekleştiğinde bilet alımı indirimli şekilde sağlanabilir.Kampanya kapsamında internet sitesi ve mobil uygulama üzerinde bilet alımı sırasında yaş doğrulaması yapılamazsa hata alınacak ve bilet alım akışı durdurulacaktır.

Kampanya grup rezervasyonları için geçerli değildir.Türk Hava Yolları herhangi bir kural ihlali tespit edilmesi durumunda ilgililer hakkında hukuki işlem başlatma hakkını saklı tutar.

Türk Hava Yolları kampanya kural ve koşullarını, tanımları ve diğer bilgileri değiştirme, kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Yorum Ekle
Gönderilen yorumların küfür, hakaret ve suç unsuru içermemesi gerektiğini okurlarımıza önemle hatırlatırız!
Yorumlar
En son gelişmelerden anında haberdar olmak için 'İZİN VER' butonuna tıklayınız.